• +38(099)5295532 +38(097)0424087
  • Часы работы с 09:00 до 17:30

Обратный звонок

Оставьте номер своего телефона, и мы перезвоним в течении рабочего дня


Я согласен(а) на обработку персональных данных

В категории материалов: 13
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 »


Козак і спис
Козак і спис
Опубликовал: master / 28.04.2018

Шоста фігура (28 тактів)

Виконується музичний супровід Д.

/—8-й такти. Зберігаючи лінії, але довільно поводячись на сцені та спілкуючись поміж собою, козаки промовляють речитативом у ритмі й темпі музичного супроводу: «Козакові без ратища, як дівчині без намиста!».

Наприкінці 8-го такту виконавці, тримаючи зброю правою рукою у вертикальному положенні, стають у другу позицію обличчям до глядача і ставлять списи біля носка правої ноги. Одночасно, закривши ліву руку на талію, відводять праву руку із зброєю праворуч, трохи вище рівня плеча. Лікоть злегка зігнутий і спрямований донизу, корпус прямий, підтягнутий, погляд — на глядача.

Читать
Танець козаків
Танець козаків
Опубликовал: master / 10.10.2016

П'ята  фігура   (52  такти)
Виконується музичний супровід С.
1—8-й такти. Просуваючись маршоподібними кроками у протилежних напрямках, як показано пунктиром на рис. 6, виконавці утворюють три лінії: шість танцюристів з правого й лівого боків — Другу, шість інших — третю, решта — першу. На першу чверть кожного такту, виконуючи рух з правої ноги, згинаючи лікоть майже під прямим кутом (кисть стиснута в кулачок), ліву руку піднімають перед собою на рівень грудей. 

Читать
Рух козаків по колу
Рух козаків по колу
Опубликовал: master / 26.09.2016

Четверта фігура (28 тактів). Рух козаків по колу.
Виконується музичний супровід В.
1—4-й такти. Зберігаючи попереднє положення, козаки, починаючи з правої Іноги, виконують вісім маршопо-дібних кроків за другою позицією на місці і, промовляючи речитативом у ритмі й темпі музичного супроводу: «Козакові без ратища, як дівчині без намиста!», почергово змінюють положення рук. На першу чверть кожного такту, виконуючи рух з правої ноги, ліву руку, стиснуту в кулачок, згинаючи їв лікті майже під прямим кутом, піднімають перед собою на рівень грудей. На другу чверть кожного такту, виконуючи рух з лівої ноги, ліву руку, випростовуючи лікоть, опускають вздовж корпуса й відводять трохи назад. Праву — весь час залишають у попередньому положенні.

Читать
Козацький спис
Опубликовал: master / 13.09.2016

Третя фігура (24 такти)
Виконується музичний супровід А.
І—8-й такти. Козаки, спілкуючись поміж собою, довільно просуваються по сцені простими кроками, як показано пунктиром на рис. З, утворюючи загальне коло. Одночасно молодий осавул, трохи відступивши спиною назад у напрямку авансцени, (Приєднується до інших виконавців і заімикає загальне коло.

Читать
Козак і танець
Опубликовал: master / 13.09.2016

Друга фігура (16 тактів)
Виконується музичний супровід № 2 А. 1-й такт. Молодий осавул Іна кожну чверть такту вдаряє держаком списа по підлозі.

 

Читать
Козацькі танці
Козацькі танці
Опубликовал: master / 12.09.2016

Це хореографічно - танцювальна розповідь про справжніх українських козаків-запорожців, оборонців батьківщини, які під час великоі визвольної війни 1648—1654 років разом з усім Украінським народом  відважно боролися за незалежність рідної землі на Запорізькой січі.
Карбована ритмічна чіткість виконання, поєднання військових вправ з народними танцювальними рухами відображають внутрішню силу, мужність і героїзм запорожців.
Запропонована постановка розрахована на двадцять одного виконавця, три з яких — солісти (два старих осавули і один молодий).
Примітка. Темп і розмір музичного супроводу зазначені у клавірі, ескізи костюмів подано на малюнках.

Читать
Легенда о СВЯТОМ НИКОЛАЕ
Легенда о СВЯТОМ НИКОЛАЕ
Опубликовал: Mikeloff / 13.07.2016

Человек, о котором все слышали и знают, как Санта-Клаус имеет собственную загадочную историю. Сегодня о нем вспоминают как о веселом человеке с пышной бородой и в красном костюме, но у него интересная история, которая начинается аж в 3-м веке нашей эры. Хотите узнать больше о появлении Санта-Клауса, о первых упоминаний о нем и до наших дней, когда он появляется преимущественно на Рождество как любимец в торговых центрах?

Читать
Украинская вышивка
Украинская вышивка
Опубликовал: master / 27.06.2015

Украинская вышивка. Код рода. Хочу поделиться с вами несколькими страницами из книги Текстовая вышивка, которую написал Володимир Підгірняк. Очень интересная информация к размышлению. Можно даже в вышиванке закладывать послания добра и процветания.

Читать
Для зарубежных покупателей
Опубликовал: master / 20.04.2015

Сотрудничество.

Для зарубежных покупателей и партнеров. Интернет-магазин все для танца dance-sport.com.ua - Пируэт комфорт.
Читать
Кто первая встала на пуанты?
Кто первая встала на пуанты?
Опубликовал: Pure / 18.07.2012
Хотите знать, кто из танцовщиц первой встала на пуанты? 
Мария Тальони, Женевьева Госслен или...
 
Читать

1-10 11-13