Главная » Статьи » Интересные факты

В категории материалов: 13
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

Козак і спис

Шоста фігура (28 тактів)

Виконується музичний супровід Д.

/—8-й такти. Зберігаючи лінії, але довільно поводячись на сцені та спілкуючись поміж собою, козаки промовляють речитативом у ритмі й темпі музичного супроводу: «Козакові без ратища, як дівчині без намиста!».

Наприкінці 8-го такту виконавці, тримаючи зброю правою рукою у вертикальному положенні, стають у другу позицію обличчям до глядача і ставлять списи біля носка правої ноги. Одночасно, закривши ліву руку на талію, відводять праву руку із зброєю праворуч, трохи вище рівня плеча. Лікоть злегка зігнутий і спрямований донизу, корпус прямий, підтягнутий, погляд — на глядача.

Танець козаків

П'ята  фігура   (52  такти)
Виконується музичний супровід С.
1—8-й такти. Просуваючись маршоподібними кроками у протилежних напрямках, як показано пунктиром на рис. 6, виконавці утворюють три лінії: шість танцюристів з правого й лівого боків — Другу, шість інших — третю, решта — першу. На першу чверть кожного такту, виконуючи рух з правої ноги, згинаючи лікоть майже під прямим кутом (кисть стиснута в кулачок), ліву руку піднімають перед собою на рівень грудей. 

Рух козаків по колу

Четверта фігура (28 тактів). Рух козаків по колу.
Виконується музичний супровід В.
1—4-й такти. Зберігаючи попереднє положення, козаки, починаючи з правої Іноги, виконують вісім маршопо-дібних кроків за другою позицією на місці і, промовляючи речитативом у ритмі й темпі музичного супроводу: «Козакові без ратища, як дівчині без намиста!», почергово змінюють положення рук. На першу чверть кожного такту, виконуючи рух з правої ноги, ліву руку, стиснуту в кулачок, згинаючи їв лікті майже під прямим кутом, піднімають перед собою на рівень грудей. На другу чверть кожного такту, виконуючи рух з лівої ноги, ліву руку, випростовуючи лікоть, опускають вздовж корпуса й відводять трохи назад. Праву — весь час залишають у попередньому положенні.

новости магазина тканей

Козацький спис

Третя фігура (24 такти)
Виконується музичний супровід А.
І—8-й такти. Козаки, спілкуючись поміж собою, довільно просуваються по сцені простими кроками, як показано пунктиром на рис. З, утворюючи загальне коло. Одночасно молодий осавул, трохи відступивши спиною назад у напрямку авансцени, (Приєднується до інших виконавців і заімикає загальне коло.

новости магазина тканей

Козак і танець

Друга фігура (16 тактів)
Виконується музичний супровід № 2 А. 1-й такт. Молодий осавул Іна кожну чверть такту вдаряє держаком списа по підлозі.

 

Козацькі танці

Це хореографічно - танцювальна розповідь про справжніх українських козаків-запорожців, оборонців батьківщини, які під час великоі визвольної війни 1648—1654 років разом з усім Украінським народом  відважно боролися за незалежність рідної землі на Запорізькой січі.
Карбована ритмічна чіткість виконання, поєднання військових вправ з народними танцювальними рухами відображають внутрішню силу, мужність і героїзм запорожців.
Запропонована постановка розрахована на двадцять одного виконавця, три з яких — солісти (два старих осавули і один молодий).
Примітка. Темп і розмір музичного супроводу зазначені у клавірі, ескізи костюмів подано на малюнках.

Легенда о СВЯТОМ НИКОЛАЕ

Человек, о котором все слышали и знают, как Санта-Клаус имеет собственную загадочную историю. Сегодня о нем вспоминают как о веселом человеке с пышной бородой и в красном костюме, но у него интересная история, которая начинается аж в 3-м веке нашей эры. Хотите узнать больше о появлении Санта-Клауса, о первых упоминаний о нем и до наших дней, когда он появляется преимущественно на Рождество как любимец в торговых центрах?

Украинская вышивка

Украинская вышивка. Код рода. Хочу поделиться с вами несколькими страницами из книги Текстовая вышивка, которую написал Володимир Підгірняк. Очень интересная информация к размышлению. Можно даже в вышиванке закладывать послания добра и процветания.

новости магазина тканей

Для зарубежных покупателей

Сотрудничество.

Для зарубежных покупателей и партнеров. Интернет-магазин все для танца dance-sport.com.ua - Пируэт комфорт.

Кто первая встала на пуанты?

Хотите знать, кто из танцовщиц первой встала на пуанты? 
Мария Тальони, Женевьева Госслен или...
 
1-10 11-13