• +38(099)5295532 +38(097)0424087 +38(067)5951537
  • Години роботи с 09:00 до 17:30

Обратный звонок

Оставьте номер своего телефона, и мы перезвоним в течении рабочего дня


Я согласен(а) на обработку персональных данных


Штучна шкіра для танцю

Штучна шкіра, що застосовується у виготовленні взуття.

Штучна шкіра для верху взуття, взуття для танцю, сценічного, циркового, театрального, в тому числі і бального взуття, шкір галантерейних виробів. Штучна шкіра застосовується у виготовленні танцювального взуття, взуття для народного танцю, бального, спортивного, сценічного та масового взуття. М'які штучні шкіри класифікують за призначенням і структурою, типу основи та плівкоутворювального полімеру, конфігурації та фактури лицьового-шару та способу виробництва.

Залежно від призначення розрізняють спотворення для верху, підкладки, деталі для танцювального взуття, сценічного, циркового, театрального, в тому числі і бального взуття, проміжних деталей і шкір галантерейних виробів. По структурі спотворення ділиться на пористу, не пористу, монолітно-пористу, одно-, дво- та тришарову. Штучну шкіру випускають у вигляді рулонів та у листах. Лицьова поверхня спотворення може бути гладкою, замше видною, матовою, лакованою, тисненою, шкіроподібною та друкованою.
Основні способи виробництва спотворення - клейовий, каландровий, обкладальний, пресовий, рулонний, промазувальний (раклювальний), прямий, переносний, комбінований і сухий. До м'яких штучних шкір застосовуваних у виготовленні танцювального взуття, сценічного, циркового, театрального, в тому числі і бального взуття, пред'являються такі вимоги.


Шкіри повинні бути хімічно стабільними, не виділяти шкідливих на організм речовин як під час виготовлення танцювального взуття, так і при його зберіганні та носінні. Шкіри повинні забезпечити певний комфорт стопі та нормальне функціонування та не викликати хворобливих явищ на шкірі стопи при зіткненні з поверхнею сухої та вологої спотвори. Важливою вимогою до спотворення є здатність її зберігати форму танцювального взуття при зберіганні та експлуатації.
Шкіра повинна бути м'якою, пористою, повітря і паропроникною, водостійкою, мати швидку і повну десорбцію і високі теплозахисні властивості. Вона повинна бути однаковою ширини, однорідної товщини, добре формуватися, не забруднюватись і міцно склеюватися з підошовними матеріалами, мати міцний зв'язок плівкового покриття з основою.

Для задоволення економічних вимог танцювальне взуття зі штучної шкіри повинне легко реставруватися та витримувати встановлений термін носіння та експлуатації. Естетичні вимоги визначаються обробкою та зовнішнім виглядом, який має відповідати сучасним вимогам моди у світі танцю.

Вимоги до галантерейних шкур обумовлені умовами виготовлення та експлуатації виробу.
Шкіра для рукавичок повинна бути еластичною, щільно охоплювати руку, стійкою до багаторазового згинання та стиснення, добре вбирати і віддавати вологу у зовнішнє середовище, а також бути стійкою до стирання, головним чином про матеріали одягу.
Особливі вимоги пред'являють до її підвищеної тягучості і низької жорсткості при низьких температурах (-30 ° С). Шкіри для сумок, портфелів, ранців, валіз та інших виробів повинні бути стійкі до вигину, стиснення, тертя, мати високу формостійкість і водостійкість. Галантерейні спотвори повинні мати гарний зовнішній вигляд, що відповідає напрямку моди. При цьому їхній вигляд не повинен змінюватися під дією вологи, світла, плісняви, високих та низьких температур.
Крім того, спотвори мають бути міцними, щоб забезпечити виконання технологічних операцій.
Фізико-механічні властивості шкір залежать від структури, виду основи і плівкоутворювального полімеру, способу виробництва та інших факторів.
Штучна шкіра для верху взуття, взуття для танцю, бального взуття, сценічного, циркового, театрального, у тому числі і бального взуття, шкір галантерейних виробів.

 
Категория: Мои статьи | Добавил: Pure (13.03.2011)
Просмотров: 2224 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Комментарий:
Ваше имя *:
Ваш e-mail *:
Проверочный код *: