• +38(099)5295532 +38(097)0424087 +38(067)5951537
  • Години роботи с 09:00 до 17:30

Обратный звонок

Оставьте номер своего телефона, и мы перезвоним в течении рабочего дня


Я согласен(а) на обработку персональных данных


Одяг для бальних танців
Одяг для тренувань з бальних танців
 
На тренувальну одяг для занять бальними танцями певних критеріїв не існує , тому на заняття в школі бальних танців треба вибирати те , в чому вам буде найбільш зручно рухатися , те, що не буде обмежувати ваші рухи . Проте все ж є речі , на які все ж варто звернути увагу.
Не варто забувати , що все ж таки існує і мода одягу для тренувань з бальних танців .
Одяг для тренувань зі спортивних бальних танців - це дуже сильно спрощений варіант костюмів для конкурсів. Важливо щоб одяг під час тренувань з бальних танців була зручною. Перевага віддається одязі з натуральних тканин , дозволяють вашому тілу дихати. Під час тренувань з бальних танців одяг жодним чином не повинна обмежувати ваші рухи . Важливо відзначити , що в латиноамериканській програмі бальних танців , дуже велика увага приділяється рукам . Якщо в танцях європейської програми руки партнерів приймають певне положення , то в латиноамериканських бальних танцях рухи рук дуже важливі - вони складають частину танцю. Тому на тренування не варто надягати блузки та сорочки з широкими рукавами , що приховують руху рук. Не можна одягати на тренування вузькі і довгі спідниці , джинси. Для чоловіків перевага віддається штанів , що не сковує рухи і облягаючим футболкам або майкам з короткими рукавами або , що краще , взагалі без них. Для жінок - це повинна бути спідниця , що дає можливість вільно рухатися і облягає футболка. Такий одяг не перешкодить вам вільно рухатися і дозволить вашим викладачам побачити і поправити всі ваші помилки. Крім того , важливо щоб іодежда для тренувань мала презентабельний вигляд. Для тренувального одягу переважний чорний колір , або , принаймні , однотонний , тканина краще вибирати тягнеться - Стрейчевая або трикотаж.
Одяг для тренувань відрізняється для латиноамериканської та європейської програм бальних танців. Для латиноамериканської програми найбільше підійде коротка широка спідниця і футболка без рукавів , для європейської програми - так зване " плаття- купальник " , довга спідниця і облягає футболка.
 
Для малюків , для тренувань з бальних танців потрібні будуть купальник і спідниця для дівчаток і брюки і футболка для партнерів.
Зачіска повинна бути акуратною , довге волосся зібране в пучок .
 
Зазвичай у тренувальних залах пари танцюють у зручній для них одязі , не замислюючись про те , як цей одяг виглядає. Але виїзд на закордонні турне , участь у таборах , зборах , міняють всю картину. Подивившись на інших , хочеться виглядати яскравіше . Тому танцюристам слід мати у своєму гардеробі 2-3 тренувальних костюма. Для різних програм і для виїзду за кордон.
 
Загальні поради для початківців займатися бальними танцями.
 
Бальні танці - це контактний вид спорту!
Тому перед виходом на паркет приберіть з ваших передніх кишень ключі , брелки та інші речі. Перед танцем зніміть годинник і браслети , вони можуть подряпати провідну вас руку. Пояси , якщо такі є , повинні бути без елементів , за які напевно зацепітсяодежда . Хороший варіант - пояси , закриті тканиною або ремінні замки. Зніміть годинник , кільця і ​​браслети . Не повинно бути ніяких екстравагантних застібок пояса! Потрібно перевірити те , що Ви збираєтеся носити. Щоб визначити , чи є ця річ небезпечною, проведіть різко по ній рукою. Ретельно перевірте всі одягнені на вас коштовності. Переконайтеся , що перевірили ваші кільця , браслети та пояси на наявність гострих граней або навіть будь-яких місць , які можуть зачепитися за одяг вашого партнера.
Все, що може принести незручності партнеру , краще не носити. На шиї зазвичай не носять нічого , в крайньому випадку - тоненьку ланцюжок з підвіскою . Довгі намиста також можуть бути небезпечні , особливо , якщо ви виконуєте швидкі обертання. Довгі ланцюжки з важкими прикрасами також небезпечні при обертання .
Те ж саме стосується довгого волосся , наприклад , у вигляді хвоста поні або коси. Довге волосся , пов'язані в косу , при обертанні смертельні для партнера! Волосся нижче плечей варто укласти так , щоб при танці вони шмагали партнера по обличчю і не лізли йому в очі: голова під час будь-якого танцю працює дуже активно. Намагайтеся ретельно закріпити зачіску на голові , щоб вона не відволікала вас під час тренування і тим більше конкурсу.
Не забудьте перевірити ваші нігті на наявність будь-яких дефектів , які можуть пошкодити одяг - використовуйте пилку для нігтів .
Незалежно від того , партнер ви або партнерка , при виборі предмета одягу для верху я дуже важливо , щоб при згинанні рук у одягу не утворювалися мішкуваті або вільні рукави , які можуть заплутується з вашим партнером ( партнеркою ) ,
Якщо ви чоловік і на вас піджак з краваткою , зніміть їх і залишіться в сорочці , під якою - майка , щоб не був помітний піт. Біла сорочка найчастіше викликає у партнерки неприємні асоціації з конкурсами та іспитами. На низ зазвичай добре підходять чорні брюки.
Якщо ви жінка , чудова одяг для верху - просто футболка без рукавів або топ , що закривають лопатки і закінчуються на поясі : вести слизькі від поту спину і живіт неприємно і незручно.
Вам навіть доведеться зашити чоловічі довгі манжети рукавів сорочки , бо волосся партнерки можуть заплутатися в кнопках .
Талія і ліфчик не повинні також мати надмірну кількість тканини ( товщини і площі). Не обов'язково носити зовсім вже облягаючі предмети одягу , але надмірна кількість тканини може ускладнювати руху корпусом і викликати зайве тертя і напругу.
Необхідно уникнути шнурків на костюмі там , де в них може потрапити рука вашого партнера , а також подібних їм розрізів і вирізів на сукню.
Довгі спідниці забезпечують прекрасний вид плавного обертання , але дуже важливо , що спідниця давала достатньо місця для племени партнера під час ; довгі модні вузькі спідниці без розрізу роблять це неможливим. Довгі спідниці доречні в багатьох стилях танцю , але , якщо вони занадто сильно розкручуються при обертанні , то також можуть призвести до певних незручностей і стати проблемою. Крім того , спідниця повинна бути скроєна так , щоб партнер мав можливість просунути своє коліно між ногами партнерки. Занадто коротка спідниця зазвичай задирається і змушує постійно за цим стежити . Тому для тренувань по латинській програмі більш доречна коротка широка спідниця і , навпаки , для європейської програми бальних танців необхідна довга , що не вузька спідниця , що не утрудняє рухів.
Футболка для тренувань повинна закривати спину , особливо лопатки. Дуже незручно тримати партнерку за голу спину , слизьку від поту. Будь-які застібки переважніше у вигляді гудзиків , а не кнопок , тому що шов між кнопками часто дозволяє контакт зі слизькою шкірою або застібками бюстгальтера. Одяг , що відкриває живіт , небажана з тих же самих причин , як і гола спина.
Верхня частина одягу для тренувань з бальних танців повинна закривати ті місця , в яких відбувається контакт з партнером під час танцю , причому ліфчик повинен бути такий , щоб він не розстебнувся під час танцю , наприклад , від контакту з рукою .
 
Для чоловіків, що не доречно танцювати латину в жилетці і краватці , і навпаки , європейська програма бальних танців , вимагає більш класичного виду , тут цілком підходить сорочка з краваткою , хоча останнім часом примхлива мода віддає перевагу водолазки .
 
Про конкурсних костюмах для бальних танців
 
Чим більше тканини , тим менше видно. Dassi
 
плаття для латина фото
 
Якщо ви займаєтеся спортивними бальними танцями серйозно , берете участь у змаганнях , показових виступах , різних балах, ви повинні бути готові до того , що вам знадобляться спеціальні і досить дорогі костюми. Для участі в соревнованіяхтанцорам необхідні красиві й ефектні костюми. А дівчатам - сукні . Необхідна кількість конкурсних костюмів суконь , для кожної пари - різне. Для пар змагаються тільки за європейською програмою бальних танців необхідні костюми відповідні цій програмі : фрак з усім необхідним для партнера і стандартне плаття для партнерки. Для тих , хто виступає в латиноамериканській програмі бальних танців , необхідний костюм для латини . Ну а для десятників , танцюючих обидві ці програми , природно знадобляться костюми для кожної з них. Зрозуміло , костюми , як жіночі , так і чоловічі повинні бути правильно скроєні , і відповідати встановленим правилам.
 
 
Чи достатньо мати один костюм для виступів для кожної програми? Як часто необхідно оновлювати свій гардероб ? Це , звичайно ж , залежить від ваших можливостей . Адже покупка або пошиття конкурсних костюмів обходиться досить дорого. Хтось може дозволити собі тільки одне плаття - сорочку для партнера в сезон , а хтось постійно змінює конкурсні вбрання.
Вартість вбрання для бальних танців залежить від багатьох факторів: від стану плаття , матеріалів , з яких сукню виконано , від його зовнішнього вигляду і , головним чином від кількості каменів , що прикрашають плаття . Сукні, сорочки , оздоблені камінням і всілякими аплікаціями , коштують значно дорожче , але вони й виглядають вони набагато більш ефектно. Ціни варіюють у досить широких межах - 300-400 доларів до майже позамежних , а в середньому - ціна сукні становить 600 - 800 доларів. Погодьтеся , це не дешево . Чоловічі сорочки , звичайно значно дешевше , але і тут ціна може варіювати від 100 до 300 доларів.
.
 
Як вибрати костюм для спортивних бальних танців
 
 
Танцювальна мода нічим не відрізняється від моди звичайної: вона мінлива , примхлива й , звичайно ж , кожен новий сезон передбачає абсолютно інший стиль . Відповідати стандартам в такій ситуації зовсім непросто. Спортсменам доводитися прикладати великі зусилля , щоб створити яскравий, що запам'ятовується костюм , і при цьому не порушити правіла.Танцевальний костюм - це своєрідна візитна картка пари . Адже на паркеті одночасно виступає близько десятка різних пар , кожна з яких бореться за перемогу , і яскравий, що запам'ятовується костюм може допомогти парі , виділиться , додати глибину танцю , створити завершений образ і , тим самим , привернути до себе увагу суддів та глядачів .
Костюми для бальних танців можна купити готові : у спеціалізованих магазинах або з других рук , або зшити . У випадку, якщо ви обираєте шити костюм для бальних танців , то ви встаєте перед величезним вибором тканин для пошиття нарядів. Як не помилитися у виборі ? На що варто звернути особливу увагу при носінні і догляді за улюбленою річчю?
 
 
Вибір матеріалу для пошиття костюма для спортивних бальних танців
 
 
Ви вирішили шити костюм для бальних танців , для цього в першу чергу необхідно вибрати і купити тканину для вашого майбутнього костюма. Як правильно вибрати матеріал для костюма , як не помилитися з вибором кольору ? При виборі кольору необхідно враховувати , що світло може змінювати сприйняття кольору тканини. Тканина , яка записується на вітрині яскраво і привабливо , при денному світлі вона може трохи " тьмяніти " , або навпаки. Для вас важливо зрозуміти , як цей матеріал буде виглядати на паркеті ... Тому при покупці необхідно звернути увагу на освітлення в магазині , так як встановлені в магазині лампи можуть різну передачу кольору і можуть давати різний світло , посилюючи тим самим одні кольори і послаблюючи інші .
 
Передача кольорів - це здатність передати справжній колір предмета . Галогенні лампи і лампи розжарювання , що мають злегка жовтуватий відтінок , не впливають на передачу справжнього кольору тканини і не спотворюють колір товару . На турнірах найчастіше використовуються галогенні прилади освітлення . А в приміщеннях магазинів часто використовуються люмінесцентні прожектори , які можуть " обдурити " покупця . Тому , якщо тканини для костюма ви купуєте в різних магазинах , то обов'язково слід подивитися на їх поєднання при денному освітленні.
 
Перед тим , як починати шити костюм будь-який матеріал варто попередньо випрати. Це особливо важливо для костюмів \ тканин, що мають яскравий колір , тому що тканина може фарбуватися і деформуватися при пранні. Це особливо важливо , якщо
ви збираєтеся поєднувати в костюмі кілька матеріалів . Буде дуже прикро , коли після першого ж прання вашого костюма один з елементів змінить свою форму і тим самим зіпсує весь костюм .
 
Ще один важливий секрет для успішного вибору - хороша тканина (треба відзначити , що це не завжди найдорожча тканина) . Звичайно , вартість тканини може бути вище середнього цінового рівня , але ціна не завжди визначає якість тканини . Іноді , навіть дуже зручна в шкарпетці віскоза , може відразу перетворитися на безформну ганчірку , якщо якість тканини залишає бажати кращого.
Дуже важливо звернути увагу на певні нюанси, що стосуються пошиття костюма для бальних танців , тому що тут важлива не тільки естетична складова , не менш важливо зручність , хоча багато хто про це забувають на шкоду власному здоров'ю. Ідеальне плаття для бальних танців , в першу чергу , не повинно обмежувати рухів , ну і , звичайно , виглядати при цьому красиво і дорого. Для того , щоб отримати цей результат , необхідно , щоб тканина , з якої виготовлено сукню , була якісною , легкої і безшумною. Не можна забувати , що ці костюми створюються для спортивних бальних танців , а значить , при всій красі , виконують роль і спортивного костюма. Спортсмени змагаються у цих костюмах , а значить і пітніють , тому при виборі матеріалу для костюма необхідно враховувати і цей факт.
Частина людей підбирає матеріал , для вже обраної моделі костюма , сукні , інші , побачивши дуже цікаву тканину , можуть відразу придумати , що з неї можна зшити . Сьогодні у нас є воістину фантастичний асортимент матеріалів і всіляких прикрас. Для того щоб представляти з чого може складатися ваш вибір, варто дізнатися ближче що представляє з себе кожна тканина .
 
Біфлекс - це дуже міцний і практичний трикотажний матеріал , що широко використовується для пошиття танцювальних купальників і костюмів. Це найпопулярніша у бальних танцях , щільна тканина , що тягнеться у всі сторони. Біфлекс - це синтетичний матеріал , в його основу входить нейлон , який і надає тканині прекрасні еластичні властивості. Біфлекс - це назва цієї тканини в Штатах , а в Європі її ім'я Lycra . Лайкра - це особливий компонент , спеціальне волокно , яке дуже часто змішують з різними матеріалами : бавовною , віскозою , атласом та ін , для для того , щоб надати тканини еластичність. Біфлекс ( лайкра ) відмінно тягнеться в будь-яку сторону і відрізняється великою різноманітністю яскравих забарвлень. Як правило , бифлекс проводиться в бірюзових , синіх , салатових , рожевих тонах. Костюми з біфлексу не міняють колір при пранні , і не нуждаються в прасування. Цей матеріал відрізняється за процентним вмістом еластану , по товщині , по нитки, з якою він пов'язаний .
Наприклад , бифлекс фірми " EUROJERSEY " " Sensitive " має досконалу комбінацію ниток і спеціальну патентовану структуру в'язки , що зменшує наполовину товщину полотна і зберігає при цьому ідеальну форму , максимальну повітряну віддачу. Цей матеріал дуже швидко висихає і зберігає довговічність в шкарпетці. Не дивлячись на те , що це синтетичний матеріал , ні по комфорту ні за зовнішнім виглядом він ні в чому не поступається натуральної тканини .
 
 
Віскоза - це натуральне волокно , отримане хімічним шляхом. Це целюлоза без будь-яких домішок. Ця тканина являє собою дуже приємне на дотик м'яке полотно. Іноді для додання жорсткості його просочують спеціальним розчином. Поєднання віскози і лайкри прийнято називати "холодна віскоза " , така тканина дуже приємна для тіла , навіть у спеку вона зберігає відчуття прохолоди. Головний мінус цієї тканини - відсутність великої міцності . Головним чином , втрата міцності відбувається при намоканні тканини. Важливо відзначити , що колір ця тканина не линяє. Віскозні тканини , - такі , як льон і бавовна , сідають , і тому вимагають попереднього намочування перед шиттям і суворого дотримання правил прання вже готового виробу. Прати віскозу потрібно вручну або в пральній машині в щадному режимі при 30 ° C , використовуючи пральний порошок для тонких тканин. Цю тканину можна викручувати або віджимати в центрифузі , терти , сушити в сушильному пристрої . Для того щоб висушити виріб з віскози , його потрібно повісити , чи не віджимаючи , або дуже обережно віджати , загорнувши попередньо в простирадло.
 
 
Сатин , стрейч -сатин , шовк і навіть атлас - ці тканини дуже схожі один на одного на паркеті. І не дивлячись на багато переваг натуральних тканин , натуральні волокна набагато більш примхливі при пошитті , носінні і догляді .
Наприклад , піт може проявитися у вигляді плям на натуральному шовку , і зробити цю тканину ламкою. Всі шовкові вироби мнуться в різному ступені , залежно від якості , але будь-який шовк линяє при пранні. Тому правила прання для нього такі ж як і для віскози . Крім того , шовк краще прополоскати спочатку в теплій , а потім і в холодній воді , а для останнього полоскання варто додати у воду трохи оцту , який освіжить фарби тканини. Шовкові вироби можна прати і наступним способом: помістити їх у ванну з великою кількістю води , додати чверть чашки оцту і залишити на одну годину. Після чого слід струсити з вироби залишки цього складу , і прополоскати у воді кімнатної температури. Гладити шовк треба з виворітного боку , ні в якому разі не збризкуючи його водою. Але навіть такі зусилля , не завжди допоможуть повністю зберегти виріб. Але , одяг з натурального шовку коштує того : в костюмах з цієї тканини не жарко в спеку і вони зігрівають в холод. Ця тканина дуже швидко випаровує вологу з поверхні шкіри, не вбираючи в себе піт і не стаючи на дотик мокрою. Якщо ви віддали перевагу штучним тканинам з цієї серії , то доглядати за цими тканинами буде легше - їх можна прати в машині при звичайному режимі при температурі 70 ° С , правда не можна сушити в спеціальних пристроях , їх краще підвішувати . Ці тканини дуже швидко сохнуть і майже не потребують прасування , вони майже не мнуться і чудово підходять для плісировки , але зате , вони погано вбирають вологу.
 
 
Оксамит - ця тканина має особливість , яка полягає в стоїть в певному напрямку ворсі . Вона дуже підходить для худеньких танцюристів , тому що створює великий обсяг . Сьогодні існує безліч видів оксамиту : блискучий і матовий , товстий і тонкий , длінноворсний ( плюшевий ) і коротковорсне . Також є оксамит , що має структурну вичинку або з візерунок. Оксамит існує як натуральний , так і штучний. При розкрої виробів з цієї тканини необхідно враховувати напрям ворсу , тому дуже важливо , щоб з цим матеріалом працювала кравчиня високого рівня.
 
Ну і нарешті , шифон і жоржет . Практично жодне плаття для європейської программине обходиться без струмуючого і повітряного шифону або жоржета . Ці тканини відрізняються , перш за все , плетінням . Шифон - це найлегша тканина крепового скручування , тому вона дуже нетривка . Всі тканини, що мають приставку " креп" , мають дрібно шорстку поверхню. Цей ефект виникає за рахунок сильної скрутки волокон і нерегулярного схрещування ниток. Сьогодні існує безліч видів шифону , серед яких можна зустріти навіть стрейч- шифон. Жоржет , теж є різновидом цієї тканини . Але цей більш щільна тканина, що має більш яскраві кольори. Цей матеріал також робиться з дуже сильно перекручених ниток і має ще більш нерівну поверхню.
 
 
Органза - легка прозора , але разом з тим досить жорстка тканина з блиском. Раніше можна було купити тільки шовкову органзу , але сьогодні її виготовляють з поліестеру. У продажу можна зустріти безліч різновидів цієї тканини . Ви можете зустріти органзу , що має безліч різних назв , наприклад , кринолін , і різні приставки до слова " органза " - перл , шот , хамелеон , кристал і матова органза. Для використання цієї тканини в костюмах для бальних танців існують обмеження - використання цієї тканини заборонено в категоріях " Juvenal " і "Junior 1". Крім того , останнім часом тканина виходить з моди.Профессіонали , що займаються пошиттям костюмів для спортивних бальних танців , радять всі вироби : з шовкового шифону , шовкової органзи , сатину , креп- жоржета , слід віддавати в хімчистку.
 
Боа - останніми роками знову увійшло в танцювальну моду , цей аксесуар використовують для прикраси жіночих суконь для бальних танців. Boa , в перекладі з латині , означає буквально " змія - удушітелі " , тобто удав. Швидше за все , ця назва була дано через те , що спочатку боа носили як довгий вузький шарф. Збігом часу цей аксесуар перемістився на спідниці і інші частини костюма. Для прикраси бальних суконь використовуються пір'я різних птахів . Це можуть бути довгі і тонкі пір'я страуса , м'які пухнасті боа з покриву марабу , також використовуються вироби з індичого пера , які виглядають дуже об'ємно , а деякі використовують для боа також гусяче пір'я , пір'я півня , павича і райського птаха .
Звичайно , такі добавки надають особливий шик платтю , але виникає питання: "Як же доглядати за всіма цими пір'їнками ? " . У світі боа , які втрачаю свій вигляд, просто відпорюють і викидають , але винахідливі господині перуть , і акуратно висушують пір'яні вироби , а боа білого кольору чистять за допомогою зубного порошку , а потім вибивають . Звичайно , це не є керівництвом до дії , т. к. далеко не кожен може впоратися з пранням боа без наслідків.
 
Бахрома - це ще одне прикрашає доповнення, яке використовую зазвичай при пошитті костюма для латиноамериканської програми бальних танців. Вибираючи цей матеріал , дуже важливо звернути особливу увагу густоту і частоту прилягання кистей. Густі і часто прилеглі один до одного кисті будуть багато і красиво виглядати на паркеті. У магазині , найчастіше зустрічається бахрома , поєднана в спеціальні петельки. Після пришивання на сукні , кисті треба розрізати , тому що в розрізаному вигляді вони створюють набагато більший обсяг при русі і , крім того , при не розрізаних кистях , є небезпека потрапляння каблука в петельку . При пранні кистей , найкраще просто прополоскати їх у холодній воді. Якщо ж у сукні використовуються декілька видів бахроми в декількох колірних варіантах , то при пранні краще їх розділити , тому що навіть найдорожча бахрома може змінити колір і зіпсувати весь наряд .
 
Розклеювання камінням костюмів для бальних танців.
 
Камені це найбільш улюблена прикраса для платтів на латину і стандарт і для чоловічих сорочок для латини в усі часи. Камінням можна прикрашати будь-які деталі плаття , сорочки і аксесуарів , причому клеїти камені можна як на вже повністю готових виробах , так і на розкроєних деталях. Це залежить виключно від уподобань майстра. Хоча препочтітельнее клеїти камені на вже готові вироби , тому що так і зручніше шити і абсолютно чітко зрозуміло як костюм буде виглядати на танцюристі .
Розклеювання костюма камінням теж вимагає вміння і , звичайно ж , терпіння. Тут існують різні можливості:
1 . Існують різні види клею , наприклад клей , який висихаючи протягом півгодини стає безбарвним . У цьому випадку крапельки клею наносяться прямо з тюбика , а камінчики накладаються за допомогою палички , з нанесеним на кінчику воском.
Плюси: не залишає слідів ; робота може йти набагато швидше , тому що спочатку на необхідні місця наноситься клей , а потім на кожну крапельку накладаються камені .
Мінус - клей висихає протягом борговогочасу , тому при переході з однієї частини костюма на іншу, не приклеїлися , як йдуть , камінчики , можуть відпадати.
2 . Швидко висихає клей. У цьому випадку , для приклеювання каменів користуються звичайної зубочисткою. Її кінчик умочує в клей і ним же беруться камінчики для наклейки .
Плюс - камінці приклеюються моментально ; можна наклеювати камені відразу в декількох частинах костюма , без остраху, що при зрушуванні костюма камені почнуть відпадати.
Мінус - клей залишає сліди , якщо потрапляє на тканину не в місці приклеювання каменю; клей наноситься безпосередньо перед наклейкою кожного камінчика , отже робота йде повільніше.
 
 
Крім можливих видів клею і способів наклейки , існує і вибір каменів:
- Камені Swarovski - це найвідоміші і красиві австрійські кристали для розклеювання костюмів для бальних танців , але й найдорожчі .
- Камені Preciosa - це чеські кристали. Вони дещо відрізняються за красою від кристалів Swarovski , але зате дешевші .
- Сьогодні на ринку з'явилися пластикові китайські камінчики. Звичайно , вони не так виблискують як камені Swarovski або Preciosa , але зате у них доступна для будь-якого ціна . І якщо до китайських камінню додати трохи каміння Swarovski , то виглядати костюм буде чудово.
 
Вибір кольору для першого сукні для бальних танців.
 
колір сукні для стандарту
 
І ось , після численних тренувань , настав час участі в першому змаганні . І , звичайно , в першу чергу постає питання про вибір костюма. Особливий конкурсний костюм для бальних танців грає важливу роль у долі пари , додає танцю особливу видовищність , та й просто допомагає парі виділиться на паркеті , привернути увагу суддів. Крім того , костюм для бальних танців допомагає формувати стиль танцюристів , доповнює образ танцю , приваблює погляди глядачів.
Як правильно вибрати колір костюма для бального танцю - це дуже серйозне питання , адже найперше враження про пару ми отримуємо завдяки кольору костюмів. Колір костюмів для бальних танців дає сильний емоційний поштовх , допомагає сформувати образ. При виборі кольору сукні для бальних танців необхідно враховувати безліч факторів: дуже багато , звичайно , значить мода , існуюча в даному сезоні , але не менш важливий тип зовнішності партнерки , особливості її будови , постава фігури. Далеко не всім йдуть яскраві кольори , і навпаки , хтось може абсолютно загубитися в постільних тонах. Крім того , важливо враховувати колір паркету , різні відтінки коричневого кольору можуть зливатися з паркетом і , таким чином , такі костюми будуть тільки заважати партнерам.
Звичайно , з часом , танцюристи виробляють свій стиль , вивчають особливості кольору , і колірну палітру , яка їм « до лиця» , і враховують це при пошитті або купівлі рейтингового сукні для виступу на конкурсі. Але для початківців спортивних пар , вибір свого кольору і стилю дуже важливий, тому що дуже часто серед костюмів початківців танцюристів бальних танців зустрічається багато невідповідних , непродуманих до кінця колірних рішень. У результаті цього пара або "губиться " на паркеті , або виглядає безглуздо , смішно або зухвало ..
Особливо важливу роль відіграє колір і правильна колірна гамма для молодших танцюристів , оскільки в їх конкурсних сукнях та костюмах заборонені камені , різні блискучі добавки та всілякий декор . У виборі правильного кольору для костюма для бальних танців у малюків повинен допомогти , в першу чергу , тренер.
Згідно з правилами , плаття для бальних танців для малюків повинно бути одного кольору. Малюкам заборонено користуватися декоративною косметикою , змінювати колір волосся і робити складні зачіски. Тому дуже важливо для вибору кольору сукні враховувати тип зовнішності дівчинки.
Одна з найпоширеніших помилок у виборі кольору для рейтингового сукні - вибір яскравих відтінків: малиновий , червоний , помаранчевий , лимонний , салатовий. Дійсно , комусь такий колір додасть темпераменту , але не можна забувати , що такі яскраві кольори йдуть далеко не всім , когось ці кольори можуть позбавити індивідуальності - просто - напросто «вбити ». У цьому випадку , навіть якщо хлопці мають дуже хорошу підготовку , вони не завжди досягнуть успіху.
Дуже часто на паркеті можна побачити червоний колір , цей колір йде практично всім: блондинкам , брюнеткам , повним , і худим . Але якщо таких суконь буде багато , то дуже легко просто - напросто " загубитися в натовпі " . Але якщо ви все ж хочете саме червоне плаття ? Тоді варто вибрати незвичайний відтінок або особливий фасон , придумати якусь родзинку.
Помаранчевий колір підходить багатьом , худим він надає ілюзію об'єму , дуже підходить брюнеткам східного типу. Але діти на тлі помаранчевого здаються дуже блідими - «зеленими ».
Для струнких блондинок з будь-яким типом шкіри і кольором очей дуже подходут теплі відтінки жовтого і оранжевого кольорів : теплий жовтий , жовто -оранжевий , персиковий.
Рожевий колір стоїть на другому за популярністю місці після червоного . Рожевий колір люблять усі : і дорослі , і діти. Цей колір йде багатьом, але не варто шити сукні рожевого кольору для повних дівчаток. У серед суконь для бальних танців для дітей можна побачити всі відтінки рожевого : від найніжніших відтінків зефіру і пастили до ультра яскравого флуоресцентного « pink ». Для темпераментних дівчаток , які мають яскраву виразну зовнішністю підійдуть малиновий і фіолетовий кольори . Хоча ці кольори зовсім прості: бліду шкіру фіолетовий колір перетворить на жовтий , а малиновий колір зробить «зеленої» , що виглядатиме вкрай некрасиво.
На паркеті часто зустрічаються всі відтінки зеленого і синього кольорів. Класичний « Емеральд » це самий універсальний відтінок з палітри зелених кольорів , вважається , що він йде буквально всім . Можна поекспериментувати і з іншими відтінками зеленого кольору , то варто порадитися з дизайнера.
Всі відтінки синього кольору виглядають на паркеті дуже виразно , особливо яскравий синій « роял ». Більшості людей йдуть холодні кольори , незважаючи на їх консервативність і навіть строгість , вони чудово виглядають в сукнях для бальних танців.
Повним варто вибирати темні відтінки , такі як вишневі , темно -сині , лілові і темно - смарагдові . Ці кольори дуже елегантно виглядають на тлі строкатих яскравих суконь , а також допомагають приховати недоліки фігури.
Чорний і білий кольори , не дивлячись на те , що ці кольори виглядають строго , консервативно , при красивому дизайні такі сукні можуть виглядати дуже вишукано й ефектно. Але не треба забувати , що біле плаття не практично.
Для рейтингових суконь для бальних танців не варто вибирати пісочний колір і всі його відтінки. Таке плаття просто зіллється з паркетом , особливо якщо воно позбавлене яскравої обробки, і на Вас ніхто не зверне уваги.
Головна прикраса рейтингового сукня - це його колір. Дуже важливо щоб колір сукні не був брудним , що не зливався з паркетом . Не варто вибирати для конкурсних суконь для бальних танців тонких , делікатних відтінків , тому що це може призвести до зворотного результату , такі кольори підходять далеко не всім. Рейтингові сукні - це строгі по дизайну сукні , всі пропорції якого обмежені правилами . Колір є головною прикрасою такої сукні , але разом з тим , при невдалому виборі , може зіграти і прямо протилежну роль.
 
 
Правила IDSF по костюмах для бальних танців.
 
Останнім часом , все більше уваги суддів приділяється відповідності танцювальних костюмів певним стандартам . Виходячи з цього , перед прийняттям рішення про купівлю або пошитті чергового костюма для бальних танців до майбутніх змагань , починаючі спортсмени повинні ознайомитися з правилами по костюму для бальних танців , встановленими міжнародною федерацією танцювального спорту ( ISDF ) . Останнім часом , відзначається все більше випадків дискваліфікації пар через виявлення не соответствійкостюмов для бальних танців прийнятим правилам і обмеженням .
 
Для того щоб не позбутися шансу на гідний виступ через не відповідності костюма варто уважно ознайомитися з усіма правилами та обмеженнями прийнятими міжнародною федерацією танцювального спорту ( ISDF ) .
 
Загальні правила по костюму для бальних танців для всіх категорій .
 
Немає обмежень на фактуру і колір тканини , крім тілесного .
Колір трусів повинен відповідати кольору тканини сукні .
Довжина спідниці повинна дозволяти повністю закривати труси в спокійному положенні.
Не дозволяється використання прозорої тканини в області грудей , сідниць і області бікіні.
У латиноамериканській програмі бальних танців допускається використання костюма складається з двох частин , але при цьому верхня частина плаття не повинна бути бюстгальтером .
У європейській програмі бальних танців не дозволяються сукні , які з двох деталей.
Заборонено використання будь-якої релігійної символіки в якості прикрас.
Нові правила IDSF по костюмах для бальних танців.
 
 
Правила IDSF ( International Dance Sport Federation ) - це міжнародні правила по костюму для участі в змаганнях з бальних танців , що діють на всіх міжнародних турнірах.
Для того щоб перейти безпосередньо до правилам і обмеженням , необхідно , для початку зрозуміти , що мається на увазі під поняттям « костюм для спортивних бальних танців» .
 
Костюм для спортивних бальних танців - це верхній одяг , виконана у відповідності з певними стандартами , і відбиває стиль і характер виконуваної програми .
 
фраки і сукні для європейської програми
 
Костюм для спортивних бальних танців складається з наступних елементів:
 
Сам костюм , сюди ж входять туфлі і предмети нижньої білизни.
Оздоблення костюма (оформлення костюма) : прикраси у вигляді штучних або живих квітів , використання стразів , бісеру , стеклярусу , різні вишивки , волани , бантики , гудзики і т.д.
Аксесуари: додаткові деталі для костюмів : , краватки , рукавички , хустки , капелюхи , шапки , запонки і т.д. .
Прикраси: сережки , браслети , кольє , брошки і т , д. - Біжутерія та ювелірні вироби .
Зачіска : стрижка і укладка волосся , всілякі добавки , перуки і шиньйони .
Макіяж : використання декоративної косметики , мейк- ап і нейл -ап ; використання засобів для штучної засмаги , забарвлення брів , вій , накладні нігті , накладні вії.
Правила по костюмах для спортивних бальних танців змінюються залежно від вікової групи , збільшується складність костюмів ; залежно від вікової групи , забороняється або дозволяється застосування макіяжу та прикрас . Природно , чим молодша спортсмени , тим простіше має бути їх костюм для бальних танців.
 
 
Категория: Мои статьи | Добавил: master (11.10.2013)
Просмотров: 14799 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Комментарий:
Ваше имя *:
Ваш e-mail *:
Проверочный код *: