Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 84
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 ... 8 9 »

Танець козаків

П'ята  фігура   (52  такти)
Виконується музичний супровід С.
1—8-й такти. Просуваючись маршоподібними кроками у протилежних напрямках, як показано пунктиром на рис. 6, виконавці утворюють три лінії: шість танцюристів з правого й лівого боків — Другу, шість інших — третю, решта — першу. На першу чверть кожного такту, виконуючи рух з правої ноги, згинаючи лікоть майже під прямим кутом (кисть стиснута в кулачок), ліву руку піднімають перед собою на рівень грудей. 

Рух козаків по колу

Четверта фігура (28 тактів). Рух козаків по колу.
Виконується музичний супровід В.
1—4-й такти. Зберігаючи попереднє положення, козаки, починаючи з правої Іноги, виконують вісім маршопо-дібних кроків за другою позицією на місці і, промовляючи речитативом у ритмі й темпі музичного супроводу: «Козакові без ратища, як дівчині без намиста!», почергово змінюють положення рук. На першу чверть кожного такту, виконуючи рух з правої ноги, ліву руку, стиснуту в кулачок, згинаючи їв лікті майже під прямим кутом, піднімають перед собою на рівень грудей. На другу чверть кожного такту, виконуючи рух з лівої ноги, ліву руку, випростовуючи лікоть, опускають вздовж корпуса й відводять трохи назад. Праву — весь час залишають у попередньому положенні.

новости магазина тканей

Козацький спис

Третя фігура (24 такти)
Виконується музичний супровід А.
І—8-й такти. Козаки, спілкуючись поміж собою, довільно просуваються по сцені простими кроками, як показано пунктиром на рис. З, утворюючи загальне коло. Одночасно молодий осавул, трохи відступивши спиною назад у напрямку авансцени, (Приєднується до інших виконавців і заімикає загальне коло.

новости магазина тканей

Козак і танець

Друга фігура (16 тактів)
Виконується музичний супровід № 2 А. 1-й такт. Молодий осавул Іна кожну чверть такту вдаряє держаком списа по підлозі.

 

Козацькі танці

Це хореографічно - танцювальна розповідь про справжніх українських козаків-запорожців, оборонців батьківщини, які під час великоі визвольної війни 1648—1654 років разом з усім Украінським народом  відважно боролися за незалежність рідної землі на Запорізькой січі.
Карбована ритмічна чіткість виконання, поєднання військових вправ з народними танцювальними рухами відображають внутрішню силу, мужність і героїзм запорожців.
Запропонована постановка розрахована на двадцять одного виконавця, три з яких — солісти (два старих осавули і один молодий).
Примітка. Темп і розмір музичного супроводу зазначені у клавірі, ескізи костюмів подано на малюнках.

Легенда о СВЯТОМ НИКОЛАЕ

Человек, о котором все слышали и знают, как Санта-Клаус имеет собственную загадочную историю. Сегодня о нем вспоминают как о веселом человеке с пышной бородой и в красном костюме, но у него интересная история, которая начинается аж в 3-м веке нашей эры. Хотите узнать больше о появлении Санта-Клауса, о первых упоминаний о нем и до наших дней, когда он появляется преимущественно на Рождество как любимец в торговых центрах?

Одежда казака

Традиционная одежда украинских казаков.

Формирования казацкого костюма происходило на основе украинской народной одежды. Большое влияние на произвел восточный и благородный одежду. Но определяющим был образ жизни, который вели казаки.

новости магазина тканей

Чем отличается обувь для танцев?

Советы по уходу за танцевальной обувью, Краткий познавательный обзор, чем отличается различная обувь для танцев? 

Украинская вышивка

Украинская вышивка. Код рода. Хочу поделиться с вами несколькими страницами из книги Текстовая вышивка, которую написал Володимир Підгірняк. Очень интересная информация к размышлению. Можно даже в вышиванке закладывать послания добра и процветания.

новости магазина тканей

Для зарубежных покупателей

Сотрудничество.

Для зарубежных покупателей и партнеров. Интернет-магазин все для танца dance-sport.com.ua - Пируэт комфорт.
1-10 11-20 21-30 ... 71-80 81-84